Mūsų vertybės

Puoselėjame vertybėmis paremtą vidinę kultūrą, kurią palaiko talentingų, mylinčių savo darbą ir gebančių drąsiai priimti sprendimus darbuotojų komanda.

  1. Įgyvendiname įmonės verslo idėją.

  2. Klientas yra mūsų pagrindinis vadovas.

  3. Laikomės aukštų verslo etikos standartų.

  4. Neturime skolų.

  5. Skatiname laimėjimo kultūrą.

  6. Mąstome pozityviai ir esame įžvalgūs.

  7. Kalbamės vienas su kitu – ne vienas apie kitą.

  8. Siekiame, kad dirbti būtų smagu bei kad įmonė būtų pelninga.

Prenumeruoti.lt yra UAB Press Express prižiūrima ir administruojama lietuviškų bei užsienio spaudos leidinių elektroninė parduotuvė. Čia prenumeruoti paprasta kaip 1, 2, 3: išsirink, prenumeruok, skaityk!

UAB Press Express - ilgametę patirtį turinti, spaudos ir knygų platinimo bei leidinių prenumeratos paslaugas teikianti įmonė.Kokybiško darbo patirtimi įgijusi Lietuvos ir užsienio leidėjų pasitikėjimą, įmonė siūlo plačiausią spaudos leidinių asortimentą. Kasdien mūsų pastangomis visoje Lietuvoje daugiau nei 1300 pardavimo vietų pasiekia apie 800 pavadinimų lietuviškos bei užsienio periodinės spaudos leidinių, o per metus - daugiau nei 2500 pavadinimų knygų ir kitų leidinių, tarp kurių - naujosios knygos anglų kalba, žemėlapiai bei populiariausios lipdukų kolekcijos.

UAB Press Express  priklauso „Reitan“ grupei (norv. Reitangruppen) – vienai didžiausių Norvegijos įmonių, valdančių daugiau nei 3 800 prekybos vietų Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje („Narvesen“ parduotuvės, „Lietuvos spauda“ kioskai, kavinių „Caffeine“ tinklas), taip pat spaudos distribucijos įmones „SIA Preses serviss“ Latvijoje ir „Lehepunkt OÜ“ Estijoje. „Reitan“ grupė teikia kasdienes paslaugas mažmeninės prekybos vietose, valdo degalinių ir mažmeninės prekybos tinklus, užsiima nekilnojamojo turto bei investicine veikla. „Reitan“ grupės vizija - būti į vertybes orientuota organizacija, todėl grupės verslo filosofija yra ir mūsų įmonės kultūros, bendravimo ir bendradarbiavimo ašis. 

Nuo 2009 m. UAB Press Express yra pasaulinės leidėjų ir platintojų organizacijos Distripress, kuriai priklauso 205 leidėjai ir platintojai iš 58 pasaulio šalių (2020), narė.